Zgarnij Nissana na weekend!

Dodano: 20.04.2015 14:40

Do biegu Dycha Justynów-Janówka zostało już tylko kilkanaście dni! Do udziału zgłosiło się ponad 350 zawodników. Przypominamy, że zapisy internetowe wyłączamy 21 kwietnia. Na Wasze liczne prośby pakiety startowe będzie można odebrać w sklepie dla biegaczy Trucht w Łodzi przy ul. Siewnej 15 (w dniach: 23 i 24 kwietnia; także pakiety dziecięce).

Firma Bilex – związana z biegiem od pierwszej edycji, jako oficjalny sponsor imprezy, przekaże wybranym zawodnikom vouchery na weekendowe testowanie samochodów Nissan. Poniżej znajduje się lista nagradzanych miejsc oraz modele samochodów.

Zawodników, którzy wygrają vouchery zapraszamy do siedziby firmy Bilex przy ul. Milionowej 2k w Łodzi lub przy ul. Bugajskiej 6/8 w Częstochowie. Prosimy o wcześniejszy kontakt ze sponsorem w celu ustalenia terminu wypożyczenia samochodu. Vouchery zawodnicy mogą wykorzystać do końca sierpnia bieżącego roku, podczas wybranego weekendu (od piątku do godzin przedpołudniowych w poniedziałek).

Ważne informacje: sponsor nie zapewnia paliwa na czas testowania samochodów; warunkiem wypożyczenia samochodu jest posiadanie aktualnego prawa jazdy; samochody mogą być użytkowane tylko na terenie Polski.

Dodatkowo, podczas Dychy (na stadionie LZS-u) będzie można zapoznać się z wybranymi modelami samochodów Nissan. Zapraszamy również do odwiedzenia jednego z najnowocześniejszych, multimedialnych salonów Nissana w Polsce – Firma Bilex znajduje się w Łodzi przy ul. Milionowej 2k.

 

Bieg 10 km

Miejsce 17                             Nissan Qashqai

Miejsce 77                             Nissan Qashqai

Miejsce 127                          Nissan Juke

Miejsce 227                          Nissan Pulsar

Miejsce 297                          Nissan Pulsar

Miejsce 237                          Nissan Note

Miejsce 287                          Nissan Micra

 

Marsz Nordic walking

Miejsce 7                                Nissan Qashqai                 

Miejsce 17                             Nissan Juke

Miejsce 27                             Nissan Pulsar

Powrót

Trucht.com

Partnerzy imprezy:

Patroni medialni: